ZwinnySerwis.pl | Sklep, Części, Szkolenia – poznaj nas!

 

 ZwinnySerwis sp. z o.o. to miejsce gdzie pasja do elektromobilności splata się z innowacją, aby kreować lepszą przyszłość. Jesteśmy więcej niż firmą – jesteśmy wizjonerami, których marzenia o zrównoważonym jutrze kształtują rzeczywistość. Nasza podróż rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy to grupa zapalonych entuzjastów elektromobilności, w tym twórca marki Zwinne Miasto, postanowiła zmienić oblicze transportu. Wspierani przez wiodących specjalistów z Resolv3d sp. z o.o. i wybitnych absolwentów Inżynierii Wirtualnej Projektowania, stworzyliśmy firmę, której serce bije w rytmie najnowszych technologii.
 
W ZwinnySerwis łączymy zwinne zarządzanie z głęboką inżynierską wiedzą, by dostarczać rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na współczesne wyzwania, ale również wyprzedzają oczekiwania. Jesteśmy liderami w dziedzinie UTO i motocykli elektrycznych, nieustannie poszukującymi sposobów na integrację nowoczesnych technologii z pasją do innowacji.
 
Nasze partnerstwo z czołowymi ośrodkami badawczymi, takimi jak Wydział Elektromobilności Politechniki Poznańskiej, pozwala nam nie tylko śledzić, ale także aktywnie uczestniczyć w tworzeniu przyszłości. W naszym sercu leży przekonanie, że współpraca i dzielenie się wiedzą są kluczem do budowania zrównoważonego jutra.
 
ZwinnySerwis to nie tylko miejsce, gdzie znajdziesz szeroki asortyment części do UTO i motocykli elektrycznych. To przestrzeń, gdzie możesz zgłębić tajniki elektromobilności poprzez specjalistyczne szkolenia, prowadzone przez naszych wykwalifikowanych inżynierów. Nasze zobowiązanie do innowacji znajduje odzwierciedlenie w naszym zaangażowaniu w technologie przyrostowe produkcji, takie jak druk 3D, który otwiera nowe możliwości tworzenia spersonalizowanych produktów i skrócenia czasu produkcji.
 
Stawiając na ZwinnySerwis.pl, wybierasz partnera, który jest równie zaangażowany w realizację Twoich marzeń, co Ty. Zapraszamy Cię, byś dołączył do naszej społeczności pasjonatów, którzy nie tylko śnią o lepszej przyszłości, ale też każdego dnia działają, by ją tworzyć. 
 
P 20240323 105552

Partnerzy

Karbon2

 

KARBON 2 Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem marki Super Soco oraz ZERO Motorcycles w Polsce!

Współpracujemy w zakresie serwisu i szkoleń.

Epojazdy

 

Centrum pojazdów elektrycznych sprzedające pojazdy elektryczne.

Wspieramy serwis i obsługę pojazdów.

Logo Politechnika Poznańska

Współpracujemy z Instytutem Elektrotechniki i Elektroniki Przemysłowej Politechniki Poznańskiej.