Zwinna Akademia Elektromobilności

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie elektromobliności!

Współpraca PP list

Doświadczeni liderzy branży

Nasze wieloletnie doświadczenie, połączone z licznymi szkoleniami, kursami i stażami, uczyniło nas liderami w dziedzinie elektromobilności w Polsce.

Szkolenie serwisowe

Ta wiedza, zdobyta na arenie międzynarodowej, pozwoliła nam stworzyć Zwinną Akademię Elektromobilności – unikalną na skalę europejską platformę edukacyjną przeznaczoną specjalnie dla profesjonalistów z branży. Naszym celem jest zgromadzenie najzdolniejszych umysłów w tej dziedzinie i zapewnienie przestrzeni do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami w celu stymulowania wzrostu i rozwoju branży elektromobilności.

Nasza wizja

Naszą wizją jest stworzenie platformy dialogu i merytorycznej wymiany wiedzy i doświadczeń dla wszystkich ekspertów w dziedzinie elektromobilności. Chcemy zgromadzić profesjonalistów z różnych sektorów branży, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami, aby pomóc w rozwoju i doskonaleniu. Naszym celem jest zapewnienie przestrzeni, w której eksperci mogą współpracować i uczyć się od siebie nawzajem, aby rozwijać tę dziedzinę.

Szkolenie serwisowe

Jesteśmy oddani naszej misji dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie elektromobilności. Nasi eksperci przeszli intensywne szkolenia i zdobyli cenne doświadczenie na poziomie międzynarodowym. Nasza wiedza i zaangażowanie w branżę sprawiły, że staliśmy się zaufaną i szanowaną marką, współpracującą z wiodącymi organizacjami w tej dziedzinie. Z pasją dążymy do postępu i innowacji w branży elektromobilności i z zaangażowaniem dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Nasze wartości

W Zwinnej Akademii Elektromobilności wierzymy w przekraczanie granic możliwości w naszej dziedzinie. Cenimy otwartość, współpracę i nieustanne dążenie do wiedzy. Zachęcamy kursantów do zadawania pytań, kwestionowania konwencjonalnej mądrości i poszukiwania nowych rozwiązań złożonych problemów. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości szkoleń i edukacji, które wyposażą naszych członków w narzędzia i wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu w karierze zawodowej i napędzania rozwoju branży elektromobilności.

Wiedza od ekspertów

Dzięki naszym szkoleniom otrzymasz kompletną wiedzę dotyczącą następujących tematów:

motocykli elektrycznych w oparciu o produkty marki Zeromotorcycles,
elektrycznych skuterów w oparciu o produkty marki super Vmoto Super Soco,
hulajnogi elektryczne w oparciu o produkty marki Xiaomi, Minimotors, Kaboo, Nami i inne.

 

Partner Strategiczny

Karbon2

Zwinny Serwis jest dumny z posiadania partnera takiego jak Karbon2, który jest autoryzowanym sprzedawcą wolnobieżnych pojazdów elektrycznych firmy Yamaha oraz oficjalnym dystrybutorem Suzhou Eagle Electric Vehicle Manufacturing Co i marek Zeromotorcycles oraz Vmoto Super Soco. Karbon2 oferuje pojazdy wykorzystujące najnowocześniejsze technologie elektryczne i elektroniczne układy napędowe, a także akumulatory trakcyjne od renomowanej amerykańskiej firmy US Battery. Sieć dealerska i profesjonalny serwis zapewniają kompleksową obsługę klienta, a dostępność części zamiennych i atrakcyjne ceny i warunki sprzedaży, w tym opcja leasingu, czynią ofertę Karbon2 niezrównaną.

 

Karbon2 to wyłączny importer do Polski marek:

Zero Wordmark Black

 

 

Super Soco Logo

 

 

Więcej o Zwinnym Serwisie Napisz do nas!

Szkolenia techniczne w ramach Zwinnej Akademii Elektromobilności