Serwis

Zero Wordmark Black

Jesteśmy oficjalnym serwisem Zeromotorcycles!

Oferujemy kompleksowy, niezawodny i rozsądny serwis jednej z najlepszych elektrycznych marek motocykli!

Dzięki współpracy z KARBON 2, prekursorem polskiej elektromobilności i wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju – serwisujemy motocykle elektryczne marki ZEROMOTORCYCLES

Obsługujemy wszystkie pojazdy i umożliwiamy sprawdzenie pojazdów przed zakupem.

Skorzystaj z wygodnej formy kontaktu mailowego

Kontakt Serwis ZERO

Zgłoś obsługę przy pomocy systemu serwisowego

Umów Twój Serwis

ZERO Motorcycles to amerykańska marka motocykli elektrycznych klasy premium, która w ciągu zaledwie kilku lat, ze start-upu w garażu w Santa Cruz, wyrosła na uznany na całym świecie brand i rewolucjonizuje branżę motocyklową.

Bogata linia produktowa pozwala znaleźć pojazd dla siebie miłośnikom zarówno miejskiej jazdy, terenowych przejażdżek, jak i spragnionym trzycyfrowych prędkości.

Poznaj możliwości i gamę produktową:

zeromotorcycles.pl
Zero Range

W najpopularniejszym w Polsce segmencie 125cc próżno szukać pojazdu z takim przyspieszeniem i mocą, który ZERO S może zaoferować – to najmocniejsza 125 na rynku – przebija każdy model spalinowy!

W topowych modelach, w stu procentach elektryczny silnik osiąga moc nawet 112 KM i 190 Nm (krzywa mocy i momentu Zero SRF / SRS porównywalna jest z Triumph Rocket ST 2020). Te parametry, w połączeniu z brakiem przekładni, zapewniają wrażenia nie dające się porównać z żadnym spalinowym motocyklem, przy jednoczesnej zerowej emisji spalin.

Doświadczaj oszałamiającego przyspieszenia – umów jazdę testową:

zeromotorcycles.pl - Jazda testowa
Zero SRF