Rowery elektryczne JOBOBIKE produkowane są w Polsce, w podwarszawskiej fabryce. W ofercie znajduje się klika modeli e-bikw’ów, a także idealnie dostosowane do nich akcesoria. Poznaj lepiej ofertę i przekonaj się, które z produktów idealnie odpowiedzą na Twoje potrzeby.

W JOBOBIKE masz wybór.
Swoją ofertę producent przygotował z myślą o osobach w różnym wieku i o różnych preferencjach. Właśnie dlatego znajdziesz w niej zarówno lekkie rowery miejskie jak i potężne rowery terenowe. Przeczytaj krótkie informacje o poszczególnych e-bike’ach JOBOBIKE i sprawdź, który z nich wzbudzi w Tobie największe zainteresowanie.

– SAM – lekki, składany rower elektryczny na 20-calowych kołach, wyposażony w wyświetlacz LCD, silnik w tylnej piaście, amortyzację w widelcu oraz w sztycy podsiodłowej. Sam dostępny jest w kolorach białym oraz szarym. Do wyboru są dwie pojemności baterii – 10,4 Ah oraz 13 Ah.

– EDDY – terenowy rower składany, wyposażony w silnik w tylnej piaście, 20-calowe koła i opony o szerokości 4 cali. Posiada pełną amortyzaję, co pozwala na komfortowe pokonywanie najtrudniejszych tras. Duży i kolorowy ekran LCD wyświetlacza zapewnia wygodę kontorlowania podczas jazdy wszystkich niezbędnych informacji. EDDY dostępny jest z baterią o pojemności 11,6 Ah lub 14 Ah.

– EDDY X – w przeciwieństwie do swojego starszego brata, EDDY X posiada amortyzację jedynie w widelcu, a jego wyświetlacz LCD jest nieco mniejszy. Bez względu na to, EDDY X wciąż robi wrażenie swoim designem. Wyposażony jest w baterię 14 Ah. Dostępny w kolorze białym lub czarnym.

– ROBIN – fatbike na 26-calowych kołach. Posiada amortyzację w widelcu, baterię 14 Ah, silnik w tylnej piaście i duży wyświetlacz LCD. Idealny e-bike do jazdy w terenie.

– VIVA – miejski rower zbudowany na prostej ramie i kołach o wielkości 700c. Wyposażony w silnik w tylnej piaście, baterię 10,4 Ah oraz czytelny wyświetlacz LED.

– LINDA – damski rower elektryczny, zbudowany na niskiej ramie w białym kolorze i 26-calowych kołach. Wyposażony jest w silnik centralny, baterię 14 Ah, amortyzowany wiedelec i kolorowy wyświetlacz LCD.

– LYON – brat bliźniak LINDY. Wyróżnia się eleganckim, szarym kolorem, który spodoba się każdemu stylowemu mężczyźnie.

– HENRY – miejski rower elektryczny dla wymagających mężczyzn. Zbudowany na prostej ramie w klasyczny, grafitowym, kolorze i 28-calowych kołach. Wyposażony w silnik centralny Bafang, akumulator o pojemności 14 Ah i kolorowy wyświetlacz LCD.

– BRUNO – lekki, górski e-bike z silnikiem centralnym. Posiada amortyzowany widelec, 26-calowe koła, baterię 14 Ah oraz kolorowy wyświetlacz LCD. Odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.